Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso

  • 40 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 2 gäster
  • 1 säng

Om du vill njuta av din semester i Siena, kan du bo i lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso som ligger inom 10 minuters bilresa från Piazzo del Campo och 2 km från Katedralen i Siena. Lägenheten ligger 900 meter från tågstationen Siena och i närheten av busshållplatsen Antiporto Camollia.

För ökad komfort erbjuds en bidé, en separat toalett och en dusch på boendet. Hårtorkar och badmössor finns också tillgängliga.

Lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso har ett kök med vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Den här lägenheten ligger 2,1 km från Accademia dei Fisiocritici Onlus naturhistoriska museum. Ta en lugn promenad på 15 minuter till Sienas hjärta. Inom 15 minuters bilresa från lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso hittar du Baptisterium.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso
Casa R&R !Relax A 10' Da Piazza Del Campo! Parking Free
Mobilpris

Casa R&R !Relax A 10' Da Piazza Del Campo! Parking Free

8.7
Fantastiskt 92 recensioner
3 m från boendet
USD 410 USD 369
per natt
Casa R&R *10' A Piedi Da Piazza Del Campo*!
Mobilpris

Casa R&R *10' A Piedi Da Piazza Del Campo*!

8.6
Fantastiskt 189 recensioner
9 m från boendet
USD 169 USD 152
per natt
Casa David
Mobilpris

Casa David

9.4
Utmärkt 13 recensioner
46 m från boendet
USD 337 USD 303
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Siena Airport
    11 km

    Tågstationer

    Siena train station
    1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: från 01:00 till 10:00
    LicensnummerIT052032C2FVW5CRX4
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga barnsängar i ett rum.
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso inkluderar bland annat Torre del Mangia, Piazzo del Campo, Katedralen i Siena.
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso?
      Visst, lägenheten Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Siena Airport
    11 km

    Tågstationer

    Siena train station
    1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Siena, A Due Passi Dal Centro, Posto Auto Incluso

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng